ראשי

חטיבת בית חכם, אודיו-וידאו

אנו מאמינים כי בית חכם הוא סביבת מגורים שהמערכות בו הופכות את חיינו לנוחים ויעילים הרבה יותר. הבית החכם שלנו לא רק מרגיש אותנו, אלא גם מקשיב לנו כצרכנים. בקרת אנרגיה, משטרי זמנים, שליטה, בקרה וניטור הם מושגים רווחים בבית חכם.
אנו מאמינים כי בית חכם הוא סביבת מגורים שהמערכות בו הופכות את חיינו לנוחים ויעילים הרבה יותר. הבית החכם שלנו לא רק מרגיש אותנו, אלא גם מקשיב לנו כצרכנים. בקרת אנרגיה, משטרי זמנים, שליטה, בקרה וניטור הם מושגים רווחים בבית חכם. הערך המוסף של הבית החכם הוא הגמישות הרבה לשינויים והנוחות היומיומית. מערכת הבית החכם של קבוצת כהנא מתאימה עצמה לשינויים בהרגלי המחיה. היא יוצרת ומכתיבה סטנדרטים חדשים בפונקציונאליות ובקלות ההפעלה ומאפשרת לנו ליצור אווירה בקומפוזיציה של אור, חום וצליל המותאמים לחוויה העכשווית שלך.
 • אודיו וידאו
  אודיו וידאו
  מחלקת האודיאו – וידיאו בחטיבת הבית החכם, משלימה את מחלקת החשמל החכם, ונותנת את הפתרונות המלאים בתחום מערכות הבידור הביתיות, רשתות המחשבים, ומערכת ההפעלה של כל המערכות הטכנולוגיות בבית באופן ידידותי ונוח לדיירי הבית.
 • חשמל חכם
  חשמל חכם
  מערכת בקרה ושליטה המאפשרת גמישות מלאה בתכנון, הפעלה ובקרה של מערכות החשמל במבנה כגון: תריסים, צלונים, מיזוג אוויר, חימום רצפה, וילונות חשמליים, דוד חשמל, מצלמות, אזעקה ושקעים נשלטים. הדבר מאפשר נוחות מקסימלית, מזעור וצמצום אביזרי החשמל ושמירה על אסתטיקה ויצירת תרחישים מראש.פרוטוקול KNX הינו הסטנדרט בארץ ובעולם לבתים וביניינים חכמים.
 • בקרה ושליטה
  בקרה ושליטה
  מערכת בקרה מאפשרת שליטה מרכזית לכלל מערכות הבית והפעלתן בשילוב מושלם. מערכת הבקרה שלנו מספקת ממשקים נוחים וידידותיים למשתמש ובקרה דו כיוונית מלאה.

מפסקים

פונקציונאליות ועיצוב אלגנטי

Lithoss

מתגי עיצוב מסורתיים

איכות, עיצוב וחדשנות

חווית משתמש ייחודית

חיישנים מהאיכות הגבוהה ביותר

חדרי קולנוע

פרויקטים נבחרים

מותגים וחברות מיוצגות