ראשי

VIMAR טכנולוגיה מעוררת השראה

מותג העילית האיטלקי לאביזרי מיתוג, מתבלט באופן יוצא דופן בתחום זה בעולם בכלל ובשוק האיטלקי בפרט
מותג העילית האיטלקי לאביזרי מיתוג, מתבלט באופן יוצא דופן בתחום זה בעולם בכלל ובשוק האיטלקי בפרט. מאז שנוסד לפני 65 שנים ועד היום, VIMAR מתמחה ביצירת אביזרי המיתוג הטובים ביותר בעולם ומוביל את השוק בעליונות טכנולוגית, בעיצוב, בחדשנות ובהקפדה בלתי מתפשרת על הפרטים. סדרות המתגים המעוצבות של VIMAR משדרגות את מראה ועיצוב הפנים של הבית ומשתלבות במערכת הבית החכם- BY-ME.

Eikon Tactil

אהבה ממגע ראשון

כבר במגע הראשון במשטחי הזכוכית הבהירה תרצו להתעכב עוד רגע כדי להתענג על הזוהר היוקרתי של הגימור הקריסטלי. הודות לטכנולוגיית המגע המתוחכמת, די במחווה פשוטה כדי לאפשר שליטה נוחה באנרגיה.

EIKON TACTIL

EIKON

Eikon

ארבעה מימדים מעוצבים של יוקרה

סדרת הדגל של VIMAR, שילוב של עיצוב וטכנולוגיה לאלה שעבורם מתגי תאורה מהווים חלק בלתי נפרד מתפישת עיצוב החלל.

Arké

עיצוב עתידי בהווה

עיצוב עכשווי בטכנולוגיה חדישה, פונקציונליות מתקדמת, ההופכת את ניהול הבית החכם למשימה פשוטה ונעימה.

ARKE

PLANA

Plana

שינוי באווירה

עיצוב המשרה אווירה נעימה, רגועה ורעננה. בין אם זה מתג לבן, שישתלב בטבעיות בכל חדר או אולי מתג כסוף, להוספת נגיעה טכנולוגית, עם PLANA תוכל מיד להרגיש את השינוי באווירה.

Neve

SIMPLY VIMAR

יותר צבעוני, יותר מודולרי והרבה יותר פונקציונלי.

NEVE

BY ME

BY ME

בית חכם בעיצוב מוקפד

עם By-me הבית שלך הופך לאינטליגנטי, הליבה המרכזית של המערכת מנהלת את כל הפונקציות בפשטות ובקלות, השליטה הינה בממשק ידידותי למשתמש ובטאצ’ אחד.

ELVOX

אינטרקום וידאו אינטרקטיבי

האינטרקום ELVOX של VIMAR בתמיכת טכנולוגיית IP הכוללת ניהול שיחות טלפון לדלתות וידיאו באמצעות אפליקצייה ייעודית מהסמארטפון או הטאבלט, ניהול ממשק ישיר עם השוער במעדת הלובי ומשיבון וידיאו ההופכים את חיי היומיום לקלים ובטוחים

אינטרקום

לחץ כאן לסימולטור VIMAR