מיקרוסופט ישראל

חברת התוכנה האמריקאית הגדולה בעולם שהוקמה ע"י ביל גייטס ופול אלן. מוצריה העיקריים כוללים מערכות הפעלה, חבילת ישומים משרדיים, כלים לפיתוח תוכנה, ציוד היקפי וקונסולת משחקים. מיקרוסופט ישראל הוקמה בשנת 1989 כחברת בת של החברה העולמית ועוסקת בשיווק, יישום ותמיכה למוצרי מיקרוסופט. היא ממוקמת בהרצליה פיתוח ושטחה הוא 46 אלף מ"ר שתוכננו בהקפדה ובתשומת לב לנגישות ולרווחת העובדים.

בקרת הצללה אוטומטית

קבוצת כהנא מתמחה בתכנון וייצור של מערכות חכמות לניהול אנרגיה, לכן, כשמיקרוסופט פנו אלינו לספק פתרון של בקרת צללה אוטומטית לווילונות בחברה, צוות העובדים של בית חכם נרתמו למשימה בסינרגיה משותפת. לאחר שהבנו את הצרכים המדויקים של מיקרוסופט, פיתחנו תכנית החל משלב הפיתוח, התכנון והבקרה, ויצאנו לדרך לפרויקט ירוק ומהפכני, הראשון מסוגו בארץ, בו פיתחנו מערכת לשימור אנרגיה ומניעת סנוור השמש בשיתוף חברת ABB, זאת לצד אוטונומיה מלאה לעובדי החברה לשליטה מקומית באמצעות אפליקציה מערכת הבקרה המאפשרת לנהל את תנועת הווילונות המתפרסת על סך היקף של כ- 27,000 מ"ר באופן אוטומטי, בהתאם למיקום השמש וזוויתה. הטכנולוגיה שפיתחנו מתאימה את עצמה לאקלים הישראלי החם ומונעת את חדירת השמש ובכך מאפשרת צריכה אנרגיה חסכונית וחכמה בנוסף, האלגוריתים של מערכת הבקרה הונדס לזהות מצבי עננות ולאפשר כניסת אור יום טבעי למבנה.

לוחות חשמל

קבוצת כהנא אחראית על 272 לוחות חשמל קומתיים שהותקנו ברחבי מיקרוסופט. לוחות החשמל הקומתיים ניזונים מעוד 6 לוחות חשמל חכמים. לוח החשמל החכם משנה את הדרך בה אנו מתמודדים עם בקרה, ויסות ובעיות בטיחות בלוחות החשמל במבנים מודרניים, על ידי חיבור בין חומרה חדישה לתוכנה מודרנית, הלוחות החכמים מעבירים ומקבלים מידע בזמן אמת דרך חיבור רשת ה-Ethernet וברוחב פס מינימלי ללוחות חשמל מתקדמים. בחברה גדושה בטכנולוגיות כמו מיקרוסופט יש תפקיד קריטי למניעה של תקלות עתידיות, דבר המאפשר שליטה ובקרה יעילה על ציוד חשמלי בשטח נרחב. לוחות החשמל שלנו הונדסו במיוחד עבור צרכי המבנה של מיקרוסופט, הם בעלי אסתטיקה גבוהה המאפיינת את המבנה של חברת LOGSTRUP- מבנה גמיש, מערכת גיבוי ויעילות מוגברת.