OUR STORY

בית חכם וחשמל חכם

מתמחים ביבוא, אפיון והתקנה של מערכות חשמל חכם, בקרה ושליטה. מחזיקים בניסיון רב שנים ורזומה של החברה החלוצה והמובילה בתחום. 

אנו מספקים פתרונות חכמים לכל סוגי הפרויקטים ולכלל סוגי המבנים- מבנייה רוויה, מבני תעשייה ומסחר ועד המגזר הפרטי.

כחלק מהחדשנות הטכנולוגית בה אנו דוגלים, תוכלו למצוא אצלנו מגוון מותגים מובילים של מערכות בית חכם ובקרה המתממשקים עם פרוטוקול KNX ומובילים למתן פתרונות חכמים בהתאמה אישית. כל זה, בליווי האדריכלים המובילים בישראל, שצועדים איתנו יד ביד שנים ארוכות, וביחד הופכים כל חלום עיצובי לבר השגה.

בית חכם

אנו מאמינים כי בית חכם הוא סביבת מגורים שהמערכות בו הופכות את חיינו לנוחים ויעילים הרבה יותר. הבית החכם שלנו לא רק מרגיש אותנו, אלא גם מקשיב לנו כצרכנים. בקרת אנרגיה, משטרי זמנים, שליטה, בקרה וניטור הם מושגים רווחים בבית חכם ומאפשרים ליצור סביבה אינטראקטיבית המשלבת נוחות, אסתטיקה וחיסכון אנרגטי.

חשמל חכם

מערכת חשמל חכם מאפשרת גמישות מלאה בתכנון, הפעלה ובקרה של מערכות החשמל במבנה כגון: תריסים, צילונים, מיזוג אוויר, חימום רצפה, וילונות חשמליים, דוד חשמל, מצלמות, אזעקה ושקעים נשלטים. הדבר מאפשר נוחות מקסימלית, מזעור אביזרי החשמל ושמירה על אסתטיקה.

 

פתרונות

מבין פתרונותינו נין למצוא מערכת קווית, מתקן KNX של חברת ABB, מותג גרמני מוביל וותיק שזכה במאות פרסים בזכות הטכנולוגיה והיציבות.  KNX פועלת עפ"י תקן פרוטוקול אירופאי, 560 יצרנים ב-170 מדינות באירופה, מה שמאפשר נוחות וגמישות עתידית ללא הסתמכות על ספק בודד.

 המערכת מאפשרת גמישות מלאה העובדת בפרוטוקול KNX לשליטה מתקדמת על כל מערכות החשמל בבית.

את הפתרון ניתן לשלב בפרויקט מכל סוג וגודל בשלב תכנון הבנייה. על מנת להשלים את הפתרון בצורה אסתטית ומדויקת יש לנו מעל 100 סוגי מפסקים ממגוון מותגים אירופאים מתקדמים בשוק שמטרתם להשלים את העיצוב של כל פרויקט על פי דרישת לקוח.

פתרון נוסף הינו מערכת אלחוטית של חברת VIMAR, מותג איטלקי שמדייק את עצמו משנה לשנה בטכנולוגיה ועיצוב מרהיב, עם מגוון מפסקים בצורות, צבעים וטקסטורות. מערכת  המאפשרת התקנה פשוטה וקלה עבור דירות קיימות וחדשות ללא הכנת תשתית מיוחדת.

 את כל הפתרונות ניתן להתאים לכל סביבה וחלל – בתים פרטיים, משרדים, חללי עבודה, אודיטוריומים, מלונות, מסעדות ועוד.

כל זה –  לצד שירות בליווי מלא משלב התכנון, לביצוע ועד לקבלת המוצר הסופי.

מפסקים

חשמל חכם הוא לא רק מערכת אלא גם אלמנט עיצובי, ובכדי לקבל את המראה המושלם, אנו מציעים מגוון מפסקים ביבוא בלעדי של חברות נבחרות מאירופה, המייצרות מפסקים ייחודים בעלי עיצוב מודרני, כפרי, וינטג' ועוד ומשלימות את עיצוב הבית בצורה מדויקות. החברות מייצרות מפסקים שמתממשקים עם התקן KNX וניתן להשתמש בהם בתוך המערכת ולשלוט על כל שיטות הדימור הקיימות בשוק.

חשמל חכם אלחוטי

אימרו שלום לחשמל הישן והתקדמו למערכות החשמל החכם האלחוטית של VIMAR IOT  לשליטה על מערכות החשמל בבית. המערכת מתאימה לכל בית פרטי, בניין מגורים, פרויקטים של בנייה רוויה, ניתנת להטמעה בבתים חדשים וישנים כאחד ומותקנת ביום אחד בלבד. 

מהיום תוכלו להחליף כל מפסק בבית למפסק חכם של VIMAR, גם אם בחלל שלכם מותקנים מפסקים ישנים של פעם. יש לנו מגוון רחב של מפסקים ביניהם מפסקי חילוף, מפסקי תריס, מפסקי תאורה או שליטה על שקע ועוד. התהליך מעולם לא היה פשוט, קל ונוח יותר עבורך.

סוגי מפסקים

בקרה ושליטה

מערכת בקרה מאפשרת אוטומציה מלאה, אינטגרציה מתקדמת, בקרה דו כיוונית מלאה וטכנולוגיות פורצות דרך- מערכות הבקרה שלנו יעניקו לך תחושת שליטה מלאה. מערכת הבקרה שלנו לא מצריכה רכישה של שלטים ייעודיים וניתן לתקינה על טלפונים חכמים, טאבלטים ואייפדים. ניתן להוסיף עמדות עגינה מדגמים שונים להתקנה קירית ו\או שולחנית  המאפשרת חוויית שימוש נוחה ופשוטה לתפעול.

Our PARTNERS

נציגויות מובילות

projects

פרויקטים

חולון - מושיק חדידה
צילום: עודד סמדר

ארסוף - גיא עזריאלי
צילום: שי אפשטיין

בית על הצוק - טל גולדשמיט
צילום: עמית גירון

גני תקווה - מושיק חדידה
צילום : סמדר עודד

סביון - שירלי דן
צילום : עמית גירון

ארבל פלדות - מאיה זלדמן
צילום: שי גיל

תל אביב - מאיה שינברגר
צילום : Itay Benit

תל אביב - פיצ'ו קדם
צילום : עמית גירון

תל אביב – איילת שאבו
צילום: תמיר רוגובסקי

רשפון - עדי אופנהיים
צילום עמית גירון

our people

האנשים שלנו

השירות שלנו מתחיל בהקשבה והבנת רצון הלקוח, אפיון צרכיו, התאמת הפתרונות המתאימים בהתאם לסוג הפרויקט, התקנה ע"י צוות מיומן ושירות אישי שזמין 7\‏24. כל הטכנאים המועסקים על ידנו עברו הסמכה מקצועית שנותנת מענה לכל סוגי הפרויקטים – הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי. אנו מאמינים שמוצרים ברמה הגבוהה ביותר בשילוב שירות מקצועי עם לוח זמנים שמתגמש לצרכים שלכם, הם אבני היסוד לחוויית רכישה מוצלחת.