OUR STORY

אודות ש.מ. יוניברס אלקטרוניקס בע”מ

ש.מ. יוניברס אלקטרוניקס בע”מ הפכה באופן רשמי לחלק מקבוצת כהנא בתחילת 2023. רכישת החברה היא צעד משמעותי עבורנו כדי לספק ללקוחותינו ושותפינו לדרך סל רחב ועשיר של פתרונות תאורה מתקדמים.
החברה נוסדה בשנת 1988 ועוסקת בפיתוח, ייצור, שיווק וייבוא מוצרים בתחום החשמל והתאורה.
החברה שמה דגש על פיתוחים אלקטרוניים ייחודיים ומספקת פתרונות תאורה לעיר החכמה והתייעלות אנרגטית. ש.מ יוניברס מייצגת חברות אירופאיות העמודות בחוד החנית של טכנולוגיית תאורה LED ומערכות תאורה וחסכון באנרגיה.

our PEOPLE

האנשים שלנו

צוות ההנדסה שלנו, מהמקצועי והמוביל בתחומו כולל מהנדסי תאורה ומהנדסי חשמל ואלקטורניקה עם מוניטין והערכה מקצועית רבה. הצוות מלווה את לקוחותינו החל משלב התכנון, ההדמיה והביצוע ומספק פתרונות יצירתיים המשווקים עבור לקוחות וחברות גדולות כמו עיריות ומועצות וכן עבור גורמי תכנון כמו משרדי תכנון, מעצבי ומתכנני תאורה.

הניסיון הרב שנצבר ומגוון הפתרונות שאנו מספקים מאפשרים לייצר ללקוח פתרון בעל ערך מתוך שותפות והבנה של צרכיו.

אנו מסייעים ללקוחותינו במתן פתרונות הנדסיים בכל התחומים בו עוסקת החברה, כגון: סיוע בבחירת המוצר האופטימלי לאפליקציה, ביצוע ניתוח הנדסי בנושא החיסכון באנרגיה , ביצוע תכנון וחישובי תאורה, ביצוע ניסויי תאורה וכו’.

OUR SOLUTIONS

הפתרונות שלנו

תאורת דרכים, תאורת כבישים, שבילים, גנים ציבוריים, מנהרות
תאורת הצפה, תאורת ספורט, תעשייה וחניונים
תאורה אדריכלית, רחבות, מבנים, חזיתות ואתרים
בקרת תאורת חוץ (עיר חכמה)
חסכון ובקרת אנרגיה, תאורת חירום מבוקרת ומזגנית
OUR PRODUCTS

מותגים מובילים

בחברת 'AEC' מאיטליה ו-'MEYER'  מגרמניה המיוצגות על ידנו מאמינים כי על גוף תאורה לספק מראה מרהיב וייחודי בכל סביבה בו הוא מותקן, בין אם הוא מוצב ברחוב, בגנים ציבוריים או במבנים.

ולראיה סדרת 'ITALO' מבית AEC, נבחרה להאיר ערים מרכזיות כגון מילאנו, דובאי וערים נוספות בעולם ע"י תכנון תאורה אורבני וחדשני.

גופי התאורה שלנו נבחרו בפרויקטים מהגדולים והיוקרתיים בישראל כגון: נתב"ג, טיילת ת"א, כיכר רמב"ם רמת גן,רחובות מרכזיים בערים תל-אביב וירושלים, חומות העיר העתיקה בירושלים, גנים ציבוריים, מגרשי ספורט ועוד. 

projects

פרויקטים

Nygata Øvregate - Norway

Paul Heyse Underpass - Munich

Livorno - Italy

Montforthaus Feldkirch - Austria

Scandic Park Sandefjord - Norway

Regent Street - London

Kviteseid Street - Norway

Wakato Bridge - Japan

קצת על שיתוף הפעולה

לש.מ יוניברס וקבוצת כהנא יש הרבה מן המשותף: תחומי עניין משותפים, חברה
משפחתית, הון אנושי ורווחת העובדים ניצבים בראש, שיווק מוצרים ברמה הגבוהה ביותר ושירות מקוצעי, אדיבר ומהיר. אם נחזור קצת להיסטוריה נגלה שהייתה היכרות בין שלמה כהנא ז"ל ושי בורשטיין ז"ל מייסד ובעלים של החברה. עומרי ומאיה, הילדים של שי הצטרפו לחברה, ויחד עם מאיר מאירי, שותפו של שי בורשטיין ז"ל ניהלו את החברה והובילו אותה קדימה. לצידם גם אנג' יוסי מאירי (הבן של מאיר) משמש כמנהל מחלקת תכנון תאורה של החברה,  מהנדס תאורה מהמוערכים בשוק, איש אקדמיה וחבר בוועדות תקינה וארגונים בינלאומיות בתחום התאורה. מפגש מקרי בין מיכאל כהנא ועומרי בורשטיין, יצר שיח שהדגיש את המשותף בין החברות והחיבור הטבעי ביניהם וכל השאר הסטוריה.

ש.מ יוניברס היתה "הזרועה החסרה" של קבוצת כהנא בתחום התאורה כי עיקר הפעילות של הקבוצה מתמקדת בתאורה עבור עסקים ובתים פרטיים, בעוד שהפעילות של ש.מ יוניברס מתמקדת בתאורת חוץ לעיר החכמה. מגוון פתרונות התאורה שש.מ יוניברס מביאה עמה מצטרף לשורת מותגי העילית המיובאים באופן בלעדי על-ידי כהנא-tala ו-SORRA. רכישת החברה היא צעד משמעותי עבור הקבוצה ומטרתה לספק ללקוחותינו ושותפינו לדרך סל רחב ועשיר של פתרונות תאורה מתקדמים.