קצת על TOTO

מסעדת היוקרה טוטו נחשבת לאחת המסעדות הנחשקות בישראל. המסעדה שמובילה בניצחונו של השף ירון שלו, נפתחה מחדש בשנת 2022 לאחר שעברה שיפוץ מאסיבי. הבר הרחב שינה את מיקומו למרכזי יותר, המטבח מרשים ופתוח לסועדים, ובאופן כללי, קשה שלא להתפעל מהמקום ששופץ במיליוני שקלים. התפריט מציג פרשנות אישית ובועטת לקלאסיקות מהמטבח הים תיכוני וכל מנה היא תענוג רצוף שמעורר את כל החושים.

הפתרון של כהנא

קבוצת כהנא לקחה חלק בלתי נפרד מההקמה של המסעדה החדשה, שהיום נמצאת בלב הסצנה הקולינרית של תל אביב. כיאה למסעדת יוקרה שמשקיעה מחשבה עד הפרטים הקטנים, כהנא נבחרה לספק פתרונות מתקדמים המשדרגים את חוויית הלקוח ועובדי המסעדה – הן מבחינת אסתטיקה והן מבחינת נוחות.

סאונד מבית BOSE PRO

כיום, ברור לכל בעלי המסעדות שסאונד טוב הוא חלק בלתי נפרד מחוויית הסועדים. הרמקולים האיכותיים של BOSE PRO נבחרו לעטר את מסעדת טוטו ולהנעים את שהות הסועדים בסאונד מדויק התואם את אווירת המסעדה. כל אזור ברחבי המסעדה זכה להתייחסות שונה בבחירת הרמקולים המתאימים. בחלק ה-INDOOR הותקנו רמקולים מעוצבים ושקועים ואילו בחלק ה-OUTDOOR הותקנו רמקולים העמידים בפני כל תנאי מזג האוויר. בבייקרי של TOTO הצמוד למסעדה הותקנו רמקולים לבנים שתואמים את סגנון העיצוב הפריזאי המאפיין את החלל ומייצרים חווית סאונד נעימה ומדויקת.

גופי תאורה

כל מסעדה מגבשת לעצמה את אופייה, ומכאן נגזר גם העיצוב שלה. אחד האלמנטים המרכזיים המכריעים בעיצוב המסעדה הוא בחירה נכונה של התאורה.על מנת ליצור את האווירה הרצויה, בחרנו להאיר את החלל בנורות הלד של SORAA המוכרות בזכות טכנולוגית 'GAN ON GAN' המקנה לנורה מראה קריסטלי מושלם ומספקת ספקטרום צבעים מלא המוציא את המיטב מכל יצירה. לאחר שהבנו את הויז'ן של הלקוח ואת האווירה שחשובה לו לייצר, בחרנו להתקין גוף תאורה מעוצב שיכיל את הנורות של SORAA וישתרע בשורה ארוכה לאורך שולחנות האוכל ואזור הבר, במטרה להאיר באופן ישיר את שולחנות הסועדים ולהקנות לכל מנה המוגשת במסעדה מראה מגרה ומסקרן. בנוסף גופי התאורה של מותג התאורה הבריטי tala הותקנו באזורים שונים ברחבי הבייקרי והמסעדה. התאורה מקנה מראה אלגנטי ורך היוצרת את האווירה האינטימית והנעימה המאפיינת את מסעדת TOTO החדשה.

חשמל חכם

לאחר השיפוץ מסעדת טוטו התרחבה והשתדרגה בכל המובנים, לכן היה חשוב לשלב פתרון שישלוט על מערכות החשמל במסעדה וייעל את התנהלות העובדים. הבקרים של חברת ABB הופכים את המסעדה לחכמה ע"י פונקציות בהתאמה אישית. הם עשויים בטקסטורה מזכוכית התואמת את האווירה היוקרתית של המסעדה ומתאימים למערכות הבקרה המתקדמות ביותר בעולם. מספר הפונקציות בבקרים ניתנים להגדרה בהתאם לצרכי הלקוח ועל פי דרישותיו. בעזרת הבקרים ניתן לשלוט על כל מערכות החשמל כגון: תאורה, וילונות, סאונד ומיזוג בלחיצת כפתור – בתוך או מחוץ למסעדה, דרך אפליקציה ייעודית.