OUR STORY

אודות SYNC

מתמחה במתן פתרונות עשיר ומגוון לעולמות האנרגיה המתחדשת בהן תכנון, הקמה וניהול של טעינת רכבים, מערכות סולאריות ומערכות אגירת אנרגיה, לצד האינטגרציה בין כלל המערכות.

אנו משווקים את מיטב מותגי העל בעולם טעינת הרכבים כגון ALFEN |ABB | ABL, בעולמות AC ו DC גם יחד ויודעים להנגיש פתרון מותאם ללקוחות מגדלי מגורים ומשרדים, מרכזי מסחר וחניונים רבי חניות. עם ניסיון וותק של 90 שנה בחשמל אנו מבינים את החשיבות, הגמישות וההתאמה המיטבית עבור כל פרויקט.

our SOLUTIONS

עמדות טעינה לבתים פרטיים

כשאתם מתגוררים בבית פרטי עם חנייה על שמכם, יש באפשרותכם לרכוש ולהתקין עמדת טעינה לבית פרטי. הצוות שלנו מלווה את תהליך המכירה וההתקנה באופן צמוד ויסודי מא'-ת' .

לצד זאת, אנחנו מציעים פתרון ניהול אנרגיה בבית פרטי בצורה פשוטה ויעילה, המאפשר לנהל את משק החשמל בבית בצורה שוטפת וחלקה תוך טעינת הרכב החשמלי בצורה מהירה יחסית.

our SOLUTIONS

תכנון הקמה וניהול של טעינת רכבים ואנרגיה
למגדלי מגורים משותפים

פתרון המאפשר טעינת רכבים חשמליים בחניון משותף, בסנכרון מלא בין צורכי הדיירים ועד נציגי הועד או חברת הניהול. הפתרון מותאם לכל מגדל ומגדל, בהתאם לאופיו ויכולות האנרגיה הקיימות בו, ההתקנה וההפעלה של עמדות הטעינה ומערכת ניהול אנרגיה המספקת שליטה מלאה על החניון תוך שליטה ובקרה על זמינות וצריכת החשמל ומאפשרת גמישות בניהול שוטף של המתקן.

our SOLUTIONS

תכנון הקמה וניהול אנרגיה
במגדלי משרדים ומרכזי מסחר ופנאי

פתרון המאפשר טעינת רכבים חשמליים בחניוני משרדים וחניוני מסחר, פנאי וקניות.

לעובדי המשרד נוכל לספק מטענים אישיים לכל חנייה, לחלופין מספר מטענים לשימוש מתחלף של עובדי המשרד. במרכזי קניות ומסחר, טעינת הרכבי תתאפשר לאורחים מזדמנים או לעובדי המקום ע"י חניות ייעודיות לטעינה. בשתי הפתרונות, הפתרון כולל תהליך התחשבנות מלאה לרבות ניהול אנרגיה יעיל ובטוח.

our SOLUTIONS

עסקי, הקמה וניהול טעינה לציי רכב

העברת צי רכב לחשמלי דורש מענה 360 מעלות לצרכי הנהגים החשמליים.

רכבים חשמליים בצי הם אחד האפשרויות החסכוניות ביותר עבור חברות המעוניינות להפחית את עלויות הרכב. מלבד היתרונות הכספיים, ישנם כמה אתגרים ואנו יכולים לסייע בכדי להפוך את המעבר לחלק. כחלק מהשירות אנחנו נגיע לראות את השטח, נבצע מחקר מעמיק בהתאם לסוג הפרויקט ובשיתוף פעולה נתאים את פתרון הטעינה המושלם עבורכם.

תוכנה חכמה
מערכת ניהול אנרגיה

גולת הכותרת הטכנולוגית שמציעה החברה, מוצעת בדמות מערכת ניהול אנרגיה, השולטת בעמדות הטעינה באמצעות פרוטוקול תקשורת פתוח, מנהלת את צריכת החשמל של כל עמדה ועמדה וכולן גם יחד, מנטרת את פעילות הטעינה וסטטוס הטעינה, מגדירה סדרי עדיפויות וניהול עומסי החשמל באופן דינאמי ויוצרת רציפות והבטחת פתרון טעינה מושלם.

המערכת מתחברת למטען החשמלי של הרכב ולומדת את הרגלי הצריכה של כל נהג, מרחקי הנסיעה שלו וימי השימוש. בעת שתהיו בדרכים תוכלו גם לקבל נתונים על מיקומן וזמינותן של עמדות טעינה ברחבי הארץ, כולל ניווט אליהן, התעריפים הנהוגים בכל אחת ומידע אודות שעות השיא במקום. בזמן הטעינה תקבלו נתונים בזמן אמת על קצב מהירות ההטענה.
בנוסף, מערכת הניהול מציעה אינטגרציה לאלמנטים אנרגטיים נוספים כדוגמת מערכת סולארית ואגירת אנרגיה ותפעולן באופן הוליסטי.

Sync APP

אפליקציה מתקדמת לניהול חכם של אנרגיה

השימוש ברכב חשמלי מביא אמנם לחיסכון בהוצאות האנרגיה, אולם דורש תכנון וניהול. אפליקציית Sync נבנתה בכדי לסייע בהפעלת והפסקת פעולת הטעינה, ניהול התשלומים, צפייה בהיסטוריית הטעינה ואפילו הנפקת חשבוניות. מטרתה העיקרית של האפליקציה היא להוות ממשק משתמש נוח ופשוט לתפעול טעינת הרכב ולניהול חשבון המשתמש, לאפשר לכם להיות בראש שקט ובטוח שאכן יש בידכם את כל המידע והכלים לתפעול טעינת רכב.

projects

פרויקטים

מגדלי YOO

מגדלי הארבעה

השדות - רמת השרון

דימרי דימונה

מפעל היהלומים – לוסיקס מודיעין

גולף - תל אביב

פארק צמרות הרצליה

our people

שירות טעינת רכבים

אנו מבינים את הצורך בהמשכיות אספקת שירותי טעינה ללקוחותינו ועל כן הוקמה חטיבת השירות אשר מספקת מענה איכותי, מקצועי ומהיר לכלל לקוחות הקבוצה. הצוות מקצועי, בעל ניסיון של שנים בתחום החשמל ובפרויקטים רבים בתחום, צוות מוסמך בעל תעודות ורישיונות ייחודיים בתחום. לחברה מוקד שירות לקוחות זמין 7\24 ואנו מתחייבים לתת מענה לכל תקלה עד 48 שעות מרגע הדיווח.