ניו אודיו פרו (מבית קבוצת כהנא וניופאן) מובילה בשנים האחרונות את המשק הישראלי בתחום האודיו בחללים מסחריים, ציבוריים ותעשייתיים, ומשלבת בהם מותגי אודיו-פרמיום מהמובילים בעולם.

בין המותגים הבולטים שהקבוצה מייצגת בארץ בבלעדיות, נמצאים BOSE PROFESSIONAL , VOID ו-d&b.

מוניטין "ניו אודיו פרו" מבוסס היטב מזה תקופה ארוכה והיא ידועה כמובילה ופורצת דרך בתחום האודיו בארץ, החל מרמת התכנון והעיצוב, דרך רמת הביצוע ועד כיוונון הסאונד הסופי ואפשרויות השליטה בו בהתאם לבקשות וצרכי הלקוח.

את הרמקולים המיוחדים שאנו משווקים ואת הסאונד האיכותי תוכלו לשמוע ולראות בלא מעט מקומות בארץ, כגון קניון רמת אביב, שמרושת כולו ברמקולים מבית BOSE PROFESSIONAL, מלון פרא החדש בגליל העליון, או תוכנית הטלוויזיה "הכוכב הבא" שבחרה ברמקולים SHOWMATCH. חוף הילטון ביי ששופץ ונפתח מחדש מקושט כולו ברמקולים של VOID, חברת Playtika בחרה ברמקולים של VOID ו-BOSE PROFESSIONAL לאזורים שונים במשרדיהם, וגם מועדון הקווסט הממקום בת"א מרושת ברמקולים של המותג d&b ועוד ועוד..

השנה האחרונה התאפיינה באינספור פרויקטים חדשים, התפתחות וצמיחה. הצלחנו לקבל כמה רגעים של קשב ממובילי הצוות, כדי לסכם שנה ולפטפט על החידושים והפתרונות הטכנולוגיים היצירתיים בתחום הסאונד בהן התחדשנו.

יוסי אדרי, המנהל הטכני של תחום הסאונד PRO מספר: "לניו אודיו פרו יש מספר יתרונות, שמביאים לתוצאה הטובה ביותר; ראשית, רמת השירות שאנחנו נותנים היא ייחודית ולא קיימת בשום מקום אחר, אנו דואגים לספק מענה מהיר לכל תקלה. שנית, רמת הביצוע בשטח, שהיא הגורם המשמעותי ביותר ללקוח – שמקבל התקנה מהירה ואיכותית ככל הניתן של המערכות. בנוסף, הנגשת האינפורמציה הרלוונטית ללקוח בכול הקשור למערכת המותקנת, היא ברמה גבוהה ביותר. לדוגמה, התוכניות שנמסרות ללקוח כוללות את כל הפרטים שניתן לקבל עליהם חיווי – דבר המאפשר למתקין לקבל תמונה ברורה שמראה איך מחברים את כל חלקי המערכת יחד. והדובדבן שבקצפת הוא יצירת הדמיות של תוכניות אלה עבור הלקוח. גם זה ייחודי לניו אודיו פרו."

מנהל תחום הפעילות, אלון לסקי, מדגיש כמה פרטים מקצועיים: "בעת תכנון אולם או חלל מסחרי, הלקוח מעביר אלינו את התוכניות של המקום, הכוללות כל פרט שעלולה להיות לו השפעה על איכות וסביבת הסאונד (מבנה, גובה, חומרים אקוסטיים כמו שטיחים, חלונות זכוכיות ועוד); בעזרת המותגים והמוצרים המתקדמים והייחודיים שאנחנו מייבאים, אנחנו יכולים לקחת את הנתונים הללו ולהזין אותם למערכת הטכנולוגית שלנו שבעזרתה אנחנו מייצרים התאמה של עד 95% לתוצאה הסופית של התפשטות הצליל – בזכות היכולת שלנו ליצור הדמיה מדויקת כמעט, יש לנו אפשרות להשמיע ללקוח את התוצאה מראש לאותו החלל, טרם ההתקנה!"

Void Acoustics

VOID הוא מותג בריטי שמהווה כיום את הבשורה החדשה והמהפכנית של עולם הסאונד בישראל. VOID מיועד למי שיודע להעריך שילוב מושלם בין נראות לאיכות, ומוביל את עתיד הסאונד באמצעות חדשנות טכנית מתקדמת ואסתטיקה עיצובית יוצאת דופן. מוצרי המותג מתוכננים בקפידה על מנת להעביר למשתמשים בהם חוויה מוזיקלית ורגשית סוחפת ובלתי נשכחת.
הרמקולים עשויים מפיברגלס המאפשר עמידות בכל תנאי מזג האויר וניתן לעיצוב ומיתוג המותאמים לדרישות לקוח. הרמקולים מעוצבים במגוון גדלים וסדרות בעלי נראות ייחודית שאין כדוגמתה. ניתן לראות את הרמקולים משולבים במועדונים המובילים בעולם, ביאכטות, גינות, מסעדות, אולמות אירועים ועוד.

BOSE PROFESSIONAL


מזה למעלה מ-40 שנה, Bose Professional מפתחת רמקולים חדשניים, רכיבים אלקטרוניים ומוצרי תוכנה שנועדו לספק מענה איכותי לדרישות המחמירות של יישומי שמע מקצועיים. החברה מספקת תמיכה מקיפה לרשת המשווקים, הכוללת מידע טכני, תכנון מערכות ותמיכה לאחר המכירה. ל-BOSE מגוון רחב של רמקולים שקועים, ריצפתים ותלויים בעלי טכנולוגיה מתקדמת המבטיחה ביצועי שמע מהימנים באיכות הגבוהה ביותר ומתאימים לשילוב בעסקים רבים כגון מסעדות, מלונות, אודיטוריומים, בנייני משרדים, חנויות, אולמות אירועים ועוד.

d&b AUDIOTECHNIK


מותג גרמני, איכותי ומדויק אשר נחשב לאחד מהחברות המובילות והוותיקות בשוק הסאונד. כתוצאה משימוש בפיתוחים טכנולוגיים, עקרונות שילוב המערכות, איכות הבנייה וסטנדרט השירות, החברה מיצבה את עצמה כסטנדרט עולמי בביצועי סאונד על שנתפס כחלק בלתי נפרד מחזון החברה.

הרמקולים של d&b מוכרים היטב בשווקי השכרה והתקנה להופעות חיות, אירועים, מולטימדיה, מחזות זמר, אולמות קונצרטים, תיאטרונים, היכלים ואודיטוריומים, בתי אופרה וליווי הטורים של הזמרים והלהקות הגדולים בעולם כגון קולדפליי, רד הוט צ'ילי-פפרז ועוד.