קצת על SDS

ענקית ההייטק SDS היא דאטה סנטר בניהולו של יוסי שיינפלד, הכוללת חמש חוות שרתים. החווה הגדולה ביותר היא חוות השרתים SDS שממוקמת באזור התעשייה ליד מודיעין. חווה זו מארחת את שרתי הענן של גוגל ומיקרוסופט בישראל.

הפתרון של כהנא

לפרויקט נרתמו בסינרגיה משותפת צוותי ILS ובית חכם של הקבוצה, לייצור לוחות חשמל חכמים. חוות השרתים של SDS מתפרסת על 35 אלף מ"ר עם מערך אנרגיה מתחוכם ברמת יתירות גבוהה ביותר. לחברה בסדר גודל כזו, ללוח החשמל תפקיד מרכזי.  לוח החשמל החכם משנה את הדרך בה אנו מתמודדים עם בקרה, ויסות ובעיות בטיחות בלוחות החשמל בחוות השרתים.

לוחות חשמל

על ידי חיבור בין חומרה חדישה לתוכנה מודרנית, הלוחות החכמים מעבירים ומקבלים מידע בזמן אמת בצורה גמישה ואמינה וברוחב פס מינימלי. לוח חשמל חכם נותן ערך ללקוח בכך שהמדידה וניהול באחוזים של עומסי החשמל מאפשרים אמינות ודיוק ברמה גבוהה, ממשק נוח וידידותי המאפשר חיסכון במערכת PLC, התייעלות אנרגטית ואגירת נתונים.

את הלוחות ייצרנו בהתאם לבקשת הלקוח ולאופי חוות השרתים של SDS. בפרויקט השתמשנו במיטב הטכנולוגיות הקיימות בעולם, בין אם מדובר במערכות האלקטרומכניות של LOGSTRUP, מערך תקשורת DIGITAL PANEL במרכזי האנרגיה וציוד המיתוג החכם מתוצרת ABB עם תמיכה מלאה של צוות העובדים של בית חכם.

השירות של ILS

בתקופה שבה הקורונה נכחה בשיאה, הגיע לידנו הפרויקט של SDS. פרויקט SDS הינו פרויקט בסדר גודל עצום המצריך תכנון מדויק של מחלקת ההנדסה, שימוש ואספקה של חומרי גלם איכותיים בכמות של מאות טונות מרחבי העולם על מנת לייצר את לוחות החשמל המדויקים לחוות השרתים של SDS. אנו בקבוצת כהנא מאמינים שאם קצת רצון ועבודה ניתן לצלוח כל אתגר. ההירתמות של מחלקת המהנדסים, עובדי הייצור של ILS, המערך הלוגיסטי, צוות הבית החכם של קבוצת כהנא וכמובן הספקים המובילים שלנו מאירופה שסייעו למען הפרויקט בתקופה מאתגרת זו היו יוצאי דופן והתוצאות לא איחרו להגיע. בגאווה ובראש מורם עמדנו במשימה תוך נתינת השירות המקצועי והאמין בו אנו דוגלים.